INTAX FORUM UKRAINE 2017

29-30 травня 2017 року в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» пройшла дводенна щорічна конференція INTAX FORUM UKRAINE 2017, яка зібрала міжнародних професіоналів в сфері корпоративних фінансів, корпоративного структурування, міжнародного податкового планування зі всього світу.

Організатори конференції запросили Ярослава Романчука, адвоката, керуючого партнера Міжнародного правового центра EUCON, президента Асоціації українського бізнесу в Польщі, виступити у якості модератора першої панельної дискусії «Можливості для українських компаній на іноземних ринках». В своєму виступі Ярослав розкрив переваги виходу на ринки ЄС через юрисдикцію Польщі.

Лариса Врублевська, аудитор, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Міжнародного правового центра EUCON, виступила на конференції в рамках панельної дискусії присвяченій змінам в українському законодавстві та їхньому впливу на міжнародну торгівлю та інвестиції. В своїй доповіді Лариса зазначила, що  з 01.01.2017 року Україна приєдналася до Програми розширеної співпраці для імплементації Плану дій  BEPS і тому має певні зобов’язання по виконанню мінімального пакету BEPS, а саме: підвищення ефективності протидії шкідливим податковим практикам – захід 5 Плану дій BEPS,  удосконалення чинних угод про уникнення подвійного оподаткування – захід 6 Плану дій BEPS, удосконалення чинних національних правових норм стосовно документації з трансфертного ціноутворення та майбутнього обміну інформацією – захід 13 Плану дій BEPS, підвищення ефективності механізмів вирішення спорів  – захід 14 Плану дій BEPS.

Більш детально Лариса зупинилася на тенденціях в сфері трансфертного ціноутворення, перелічивши  останні з них: розширення переліку КО – операції з нерезидентами організаційно-правових форм, розширення переліку держав 977-р, стимулювання проведенню самостійних коригувань податкових зобов’язань, збільшення кількості перевірок великих платників податків.

Партнерство

Нагороди