Zespół

Zespół

Yaroslav Romanchuk

Partner Zarządzający, adwokat

E-mail: romanchuk@eucon.ua

Kierownik praktyki prawa spółek
Kierownik praktyki prawa podatkowego

Zespół

Tetiana Samsina

Starszy partner, adwokat

E-mail: samsina@eucon.ua

Kierownik praktyki prawa pracy

Kierownik praktyki sporów sądowych

Zespół

Ihor Yatsenko

Starszy partner, adwokat
Kierownik biura w Warszawie

E-mail: Ihor.Yatsenko@euconpl.eu
Kierownik praktyki inwestycyjnej i strukturyzacji biznesu

Zespół

Larysa Vrublevska

Partner, audytor

E-mail: vrublevska@eucon.ua

Kierownik praktyki ewidencji podatkowej i rachunkowości

Kierownik praktyki kształtowania cen transferowych

Kierownik praktyki handlu elektronicznego i mobilnego

Zespół

Yevgen Petrenko

Partner, adwokat

E-mail: petrenko@eucon.ua

Kierownik praktyki prawa Prawo karne / Przestępstwa gospodarcze

Kierownik praktyki prawa antymonopolowego/konkurencyjnego
Współkierownik praktyki Spory sądowe

Zespół

Andrii Romanchuk

Doradca

E-mail: a.romanchuk@eucon.ua

Doradca w zakresie międzynarodowego prawa korporacyjnego, prawa podatkowego, kształtowania cen transferowych i compliance

Zespół

Viktoriia Kobernyk

Starszy doradca
Współkierownik praktyki ewidencji podatkowej i rachunkowości
Główny doradca Szkoły kształtowania cen transferowych

E-mail: kobernyk@eucon.ua

Zespół

Ludmila Shashkina

Doradca, rzeczoznawca majątkowy

E-mail: shashkina@eucon.ua

Kierownik praktyki wyceny majątku

Współpraca

Awards