Мер Києва і президент Польсько-української господарчої палати підписали меморандум про співпрацю

Влада міста Києва та Польсько-українська господарча палата (далі – Палата) задекларували взаємодопомогу у питаннях популяризації міста Києва серед польських підприємців та здійснення заходів щодо стимулювання залучення зовнішніх інвестицій. Так, 30 липня 2015 року відбулось підписання мером Києва Віталієм Кличко та президентом Польсько-української господарчої палати Яцеком П’єхотою Меморандуму про співпрацю між містом Києвом та Палатою.

«Впевнений, що український незаповнений ринок є гарним майданчиком для розвитку польського бізнесу. Ми повинні реалізувати потенціал наших взаємин задля спільної вигоди», – наголосив Віталій Кличко після підписання меморандуму.

Яцек П’єхота у свою чергу зауважив, що підписання меморандуму дасть можливість розширити співпрацю польського та українського бізнесу та висловив надію на поглиблення плідної співпраці, яка через реалізацію бізнес ідей буде сприяти досягненню конкретних результатів, а також запросив Віталія Кличка відвідати Варшаву та взяти участь у бізнес-форумі.

Ярослав Романчук, віце-президент Палати, керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON подарував меру Києва книжку “Бізнес-право Республіки Польща для українських інвесторів”, яка була видана EUCON місяць тому на українській мові. Він підкреслив, що «при прийнятті управлінських рішень важливо завжди спиратись на правові норми. І це стосується як бізнесу, так і влади».

Підписаний меморандум передбачає спільну діяльність у популяризації Києва серед польських підприємців, місцевих та урядових органів влади «як привабливої зони інвестицій та провадження господарської діяльності». Палата інформуватиме польських підприємців про плани та інвестиційні ініціативи, торги, оголошені столичною владою. Крім того, сторони співпрацюватимуть у напрямку підвищення якості супроводження бізнесу, що сприятиме розвитку інвестицій та торговому обміну з підприємцями в Польщі.

В урочистій церемонії підписання Меморандуму також взяли участь віце-президент Палати Іренеуш Дерек, керівник Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща Малгожата Гавін, керівник Економічного відділу Посольства Республіки Польща в Києві Бартош Мусялович.

Партнерство

Нагороди